Трихомоніаз

Трихомонада у чоловіків – захворювання,яке займає перше місце за за частотою виявлення серед статевих інфекцій у чоловіків.

Трихомонада у чоловіків має специфічний зовнішній вигляд – грушевидну форму, що допомагає в мікроскопічній діагностиці трихомоніаза. Але в останній час трихомонади як правило мутують і перетворюються в атипових (амебовидних) формах, завдяки чому часто залишається незайманою при лабораторній діагностиці.

Трихомонади здатні активно передвигатися, завдяки своїм джгутикам.

Чому трихомонаду у чоловіків важко вилікувати?

Трихомонада не є бактерією. Вона являє собою одноклітинну тварину, отже антибіотики на трихомонаду не діють.

Чому після лікування трихомонади в аналізах знову виявляються?

Трихомоноз у чоловіків маскується під навколишні її клітини сечостатевої системи і здатний ховатися від дії імунної системи людини, в результаті лікування трихомоніазу може оказиваеться неефективним.
На генетичному рівні безліч фрагментів геному трихомонади повторюються і збігаються за розмірами з геномом людини.

Чому крім трихомонади у чоловіка, одночасно, виявляють інші інфекції?

Трихомонади у чоловіків взаємодіє активно з багатьма збудниками венеричних захворювань. Венеричні інфекції здатні поглинатися трихомонадой, де вони захищені від імунної системи людини і лікарських препаратів, зокрема антибіотиків.

Завдяки своїй активній рухливості, трихомонада у чоловіків здатна заносити патогенні бактерій в вищерозміщені відділи сечостатевих шляхів. У свою чергу патогенні бактерії можуть створювати найбільш сприятливі умови для життєдіяльності трихомонад.

Чим небезпечна трихомонада у чоловіків?

Трихомонада у чоловіків пошкоджує бар’єрну функцію епітелію, що порушує його основну функцію – захисну, полегшуючи при цьому передачу багатьох венеричних інфекцій, і ВІЛ. При відсутності лікування наслідки трихомоніазу можуть бути дуже негативними.

Як можна заразитися трихомонадою?

Інфікування трихомоніазом може статися при будь-яких видах статевих контактів: оральному, генітальному, анальному або навіть при контакті зі статевими органами партнера пальцями. Але при традиційно статевому акті ймовірність інфікування трихомонадой набагато вище, ніж при анальному або оральному контакті.

Чому, у мене, в одній лабораторії знаходять трихомонаду, а в іншій ні?


Дуже важливо пам’ятати! Кожен метод лабораторної діагностики трихомонадною інфекції має свої переваги і свої недоліки, жоден метод не дає 100% гарантії виявлення трихомонад.

Відсоток виявлення трихомонади, при одноразовому дослідженні, у чоловіка з трихомоніазом становить не більше 30%

Пам’ятайте, якщо є симптоми трихомонозу, а трихомонадний інфекція не виявляється, це не означає що трихомонад немає (її просто могли не знайти), в цьому випадках рекомендуємо проходити повторні багаторазові дослідження різними методами і з різних місць.

У чоловіків трихомонади виявити набагато складніше, ніж у жінок!

Предыдущая запись Грибкові захворювання шкіри
Следующая запись Хронічний простатит